Tavo laisvalaikio
portalas
Pramogaukim » Namai » Gydytojai paaiškina 10 dalykų, kuriuos dauguma iš mūsų daro neteisingai

Gydytojai paaiškina 10 dalykų, kuriuos dauguma iš mūsų daro neteisingai

24-07-2022, 20:51
18
0

 

Mesti galvą atgal, jei nosis kraujavo, čiulpkite nuodą nuo gyvatės įkandimo vietos, valykite dantis iškart po valgymo. Yra dalykų, kurių niekada nekvestionuojame, nes mums liepė juos daryti visą gyvenimą. Tačiau paaiškėja, kad kai kurie iš jų yra ne tik senų žmonų pasakos.

Galbūt pradėsite abejoti visais savo ritualais, perskaitę šį straipsnį, manydami, kad visą laiką padarėte svarbiausius dalykus neteisingai, tačiau čia, „  Bright Side“, mes manome, kad visada geriau tai sužinoti pavėluotai, nei niekada.

1. Nepūskite ant vaikų maisto.

Kodėl tai blogai: pučiant vaiko maistą (taip pat dalijantis maistu, gėrimais, dantų šepetėliais ir kt.), Tėvai ir kiti žmonės perduoda bakterijas, kurios gali sukelti ertmes, net jei vaikas dar neturi dantų, nes jie yra pažeidžiamiausi, kai tik pradeda vystytis.

Ką turėtumėte daryti vietoj to: nesidalykite su vaiku maistu, gėrimais ar kitais rakandais ir nepūskite ant jų maisto. Geriau tik šiek tiek palaukti, kad leistų atvėsti.

2. Nemeskite galvos atgal, kai kraujavote iš nosies.

Kodėl tai blogai: Mesti galvą atgal, galite priversti save užspringti kraujo, nes jis eina į gerklės nugarą.

Ką daryti vietoj to: pirštais sukiškite nosį po šnervėmis. Sėdėkite ir laikykite galvą tiesiai, o smakrą lygiagrečiai grindims.

3. Nesirinkite žmogaus, kuris alpdavo.

Kodėl tai blogai: The priežastis žmonės alpsta yra dėl to, staiga sumažinti kraujo spaudimą, kad rezultatai kraujo negauna į smegenis. Jei pakelsite žmogų, jis neleidžia kraujui patekti.

Ką turėtumėte daryti vietoj to: Šiuo atveju svarbu, kad žmogaus galva būtų žemiau nei jo krūtinė. Priverskite žmogų atsisėsti ir pasilenkti arba, dar geriau, atsigulti. Jie turėtų likti tokioje padėtyje kelias minutes ir įsitikinti, ar gerai jaučiasi prieš atsikeldami.

4. Neištraukite nuodų iš gyvatės kąsnio.

Kodėl tai blogai: šiais laikais yra veiksmingas priešnuodis ir labai retas atvejis, kai gyvatės įkandimas tampa mirtinas – tai atsitinka tik  0,05% atvejų. Pašalinti nuodai, tyrėjų teigimu, nepadeda aukoms, todėl to daryti tikrai nėra jokios priežasties.

Ką turėtumėte daryti vietoj to : Tokiu atveju turėtumėte paguldyti asmenį taip, kad įkandimas būtų  žemiau širdies lygio, ir priversti žmogų likti ramybėje, kad nuodai neplistų. Skambinkite 911 arba gabenkite auką į artimiausią medicinos įstaigą.

5. Nevalykite dantų iškart po valgio.

Kodėl tai blogai: Jis  kenkia emalio, dantų apsauginį sluoksnį.

Ką turėtumėte daryti vietoje: ryte, prieš pusryčius valykite šepetėliu . Jei norite tai padaryti po valgio, pirmiausia praskalaukite burną vandeniu, o po to palaukite, kol prausis maždaug 40 minučių po valgio.

6. Negalima užgniaužti užspringusio žmogaus ant nugaros, jei jie yra statūs.

Kodėl tai blogai: jei žmogų paspausite vertikalioje padėtyje, objektas gali paslysti toliau .

Ką turėtumėte daryti vietoj to: Pasilenkite į priekį ir pirmiausia priverskite jį kosėti, to gali pakakti. Jei jis neveikia, duokite keletą nugaros smūgių tarp menčių, tačiau prieš tai darydami įsitikinkite, kad asmuo pasilenkia į priekį .

7. Netepkite ledo tiesiai ant mėlynės.

Kodėl tai blogai: kadangi oda yra labai gležna, jei taip darote, sumažėja kraujotaka ir sulėtėja gijimas. Be to, tai gali sukelti nušalimą .

Ką turėtumėte daryti vietoj to: apvyniokite ledus  rankšluosčiu ar kitu audiniu. Leiskite sužeistą vietą iškart po traumos, tačiau nelaikykite ledo ilgiau kaip 10 minučių iš karto.

8. Netepkite sviesto ar ledo ant nudegimo.

Kodėl blogai: Šios senos žmonos pasakos apie nudegimo gydymą jums nepadės. Nudegimas giliai patenka į jūsų odą, ir jūs turite ją atvėsinti, kad išvengtumėte tolesnės žalos.

Ką turėtumėte daryti vietoj to: Įdėkite nudegimą po tekančiu šaltu vandeniu ir įsitikinkite, kad palikote pakankamai ilgai: rekomenduojama palikti jį maždaug 20 minučių.

9. Netrinkite nušalimų.

Kodėl tai blogai: Ar ne patrinti arba masažuokite ir nenaudokite tiesioginių šilumos jį iš lėto, nes tai gali sukelti nudegimus.

Ką turėtumėte daryti vietoj to: išeikite iš šalčio ir atsargiai pašildykite pažeistas vietas, įmerkdami jas į šiltą (ne karštą!) Vandenį arba gerdami šiltus skysčius. Neleiskite, kad pažeistos vietos vėl užšaltų, ir būtinai uždenkite jas ir apsaugokite jas, jei vėl einate į šaltį. Jei nušalimas stiprus, kreipkitės į gydytoją.

10. Niekada nepripildykite plastikinio butelio.

Kodėl tai blogai: plastmasėje yra pavojinga cheminė medžiaga, vadinama BPA, kuri patenka į vandenį ir augina pavojingas bakterijas butelio įtrūkimuose. Šios bakterijos daro įtaką vaisingumui ir gali sukelti vėžį.

Ką turėtumėte daryti vietoj to: perdirbkite plastikinius butelius iškart po pirmojo naudojimo ir nusipirkite daugkartinio naudojimo vandens butelius, kad galėtumėte juos naudoti.

Ar yra dalykų, kuriuos visą gyvenimą darei neteisingai, kol supratai teisingą jų darymo būdą? Prašau pasakyti mums visiems komentaruose. Galbūt kai kurie iš mūsų vis dar laikosi savo pačių kliedesio.

Jums taip pat gali patikti
GYDYMAS13 dalykų, galinčių sumažinti veido ir kaklo riebalus (atsisveikinkite su dvigubu smakru)
GYDYMAS13 dalykų, galinčių sumažinti veido ir kaklo riebalus (atsisveikinkite su dvigubu smakru)
Gavę keletą papildomų svarų, dažniausiai pirmiausia parodome ant veido. Tiesa ta, kad kaklo ir veido riebalams daro įtaką ne tik padidėjęs svoris.
10 ir daugiau būdų, kaip išspręsti problemas, kurios gali nutikti mūsų nagams
10 ir daugiau būdų, kaip išspręsti problemas, kurios gali nutikti mūsų nagams
Išaugę, suskilę, pageltę ar net grybelinė infekcija – mūsų nagai gali taip lengvai pažeisti ir sukelti daug diskomforto. Nors mūsų nagų pokyčiai
Vakarienė vietoj sekso: maisto produktai, kurie nužudo libido
Vakarienė vietoj sekso: maisto produktai, kurie nužudo libido
Planuojate „karštą“ vakarą? Pasitikrinkite vakarienės meniu ir atsikratykite maisto produktų, kurie kenkia libido! Visi esame girdėję apie
7 BEPROTIŠKIAUSIOS EGZISTUOJANČIOS GROŽIO PROCEDŪROS KOKS ŽMOGUS GALĖJO JAS IŠRASTI?
7 BEPROTIŠKIAUSIOS EGZISTUOJANČIOS GROŽIO PROCEDŪROS KOKS ŽMOGUS GALĖJO JAS IŠRASTI?
Moterys sugeba bet ką atrodyti gražiai ir įspūdingai, ir, nors gali pasirodyti beprotiškos, 7 grožio procedūros, kurias mes pateikiame jums žemiau,
Vyras įžeidė žmoną ir pasakė, kad jos gaminamas maistas yra šlykštus. Jis net nenutuokė, kaip skaudžiai už tai bus pamokytas
Vyras įžeidė žmoną ir pasakė, kad jos gaminamas maistas yra šlykštus. Jis net nenutuokė, kaip skaudžiai už tai bus pamokytas
Tomas pravėrė buto duris, o prie jų stovėjusi mama paklausė: – Tu vienas namuose? – Taip… – pasimetęs atsakė sūnus. – O kur Aušra? Ar ji jau išėjo?
Vyras nuvyko į buvusios merginos namus, kad susitiktų su savo dukrele. Tačiau užėjęs į vidų jis pamatė sukrečiantį vaizdą ir ėmėsi skubių veiksmų
Vyras nuvyko į buvusios merginos namus, kad susitiktų su savo dukrele. Tačiau užėjęs į vidų jis pamatė sukrečiantį vaizdą ir ėmėsi skubių veiksmų
Kartais taip jau nutinka, kad poros neberanda bendros kalbos ir vienintelė išeitis lieka skyrybos. Skirtingais keliais su buvusia mergina pasuko ir
Parašyk savo nuomonę
Komentarų (0)
Komentuoti
Atnaujinti kodą